Get Adobe Flash player

Каталог

IRITEL KATALOG OTN/DWDM SDH/SONET WDM PDH MULTIPLEXER KONVERTORI RADIO ENERGETSKA ELEKTRONIKA.pdf (Srpski)

OTP100G Оптичка транспортна платформа OTN/DWDM за протоке до 8 Tb/s

IRITEL OTP100G OTN/DWDM 100G

  • Мултисервисна OTN/DWDM платформа
  • CFP 100G линијски тјунабилни кохерентни примопредајник са интегрисаном компензацијом хроматске дисперзије
  • Универзални портови
    Any service-Any port-Any rate-Any λ
  • Универзална јединица =>
    Мукспондер, Транспондер,
    ODUk матрица проспајања, 3R регенерација
  • Јединствена платформа за 80 оптичких канала:
    DWDM филтри, оптички појачавачи, модули за компензацију дисперзије
  • Интегрисано решење за оптички пренос
    OTN          SDH/SONET         тачка-тачка
    DWDM       Ethernet              ланац
                    Fibre Channel        прстен
                    Видео                 mesh
                    CPRI

Проспекти (pdf): IRITEL OTP100G OTN/DWDM 100G (лат), IRITEL OTP100G OTN/DWDM 100G (еng)

                                         IRITEL_OTP100G_OTN_DWDM_100G_pdf_lat                            IRITEL_OTP100G_OTN_DWDM_100G_pdf_lat

IRITEL OTP100G OTN/DWDM систем - примена

IRITEL_OTP100G_ПРИМЕНА_OTN_DWDM_100 G

Основне особине

  • CFP 100G линијски тјунабилни интерфејси:
    • OTN OTU4 кохерентни (DP-QPSK) са интегрисаном компезацијом хроматске дисперзије
    • OTN OTU4 некохерентни 4x28G
  • CFP 100G клијентски интерфејси:
    • Ethernet 100GE
  • XFP 10G клијентски/линијски интерфејси:
    Any service – Any rate – Any port – Any λ
    • OTN OTU2/OTU2e
    • Ethernet 10GE LAN, 10GE WAN
    • SDH STM-64 SONET OC-192
    • Fibre Channel 8GFC, 10GFC
    • CPRI Option 7
  • SFP клијентски/линијски интерфејси до 5Gb/s:
    Any service – Any rate – Any port – Any λ
    • ОТN OTU1
    • Ethernet GE, FE
    • SDH STM-16/4/1, SONET OC-48/12/3
    • SAN: ESCON, FICON, Fibre Channel
              FC-12/25/50/100/200/400
    • Video DVB-ASI, SD-SDI, HD-SDI
    • CPRI Option 1, 2, 3, 4, 5
    • Транспарентни пренос клијентских сервиса независно од типа протокала
  • Универзални SFP, SFP+, XFP и CFP интерфејси са фиксним (1310nm, 1550nm, CWDM, DWDM) или софтверски подесивим тјунабилним (DWDM) таласним дужинама
  • Мапирање клијентских сигнала у OTN ОDU0, ODUflex, ODU1, ODU2, ODU2e, ODU3, ODU4 структуре
  • Вишестепено мултиплексирање
  • Мапирање у ODU1/OPU1 приточне слотове, n x 155.52Mb/s, за ефикасно коришћење капацитета мањег од ОDU0
  • Процедуре мапирања OTN клијентског сигнала
    • AMPAsynchronous Mapping Procedure
    • BMPBit-synchronous Mapping Procedure
    • GMPGeneric Mapping Procedure
    • GFPGeneric Framing Procedure:
               Framed and Transparent
  • Агрегација и мапирање корисничког саобраћаја коришћењем ODUflex, OTN VCAT (Virtual Concatenation) (OPUk-Xv, k=0, 1, 2),
    и/или n x 155Mb/ѕ приточних слотова
  • ОТN неблокирајуће ODUk матрице проспајања подржавају истовремено проспајање различитих ODUk структура за сваку мукспондерску/транспондерску јединицу, све до ODU0 нивоа
  • FEC (Forward Error Correction) способност детектовања и исправљања грешака у преносу, у складу са препорукама: ITU-T G.709 FEC, ITU-T G.975.1 I.4 FEC и ITU-T G.975.1 I.7 FEC, SD-FEC (за кохерентне DWDM 100G линијске интерфејсе)
  • Транспарентни пренос корисничког саобраћаја и синхронизације
  • Подршка за:
    • SyncE
    • PTP1588v2
  • Заштита саобраћаја реализована је на више нивоа и протокола (Carrier class)
  • DWDM мултиплексирање подржава пренос 80 канала у С опсегу таласних дужина (192ТHz – 196ТHz) са 50GHz размаком између канала
  • DWDM филтри малог слабљења са upgrade портовима омогућавају DWDM мултиплексирање у корацима од 4, 8 или 40 таласних дужина, максимално до 80 таласних дужина
  • Систем може да ради са активним и/или пасивним оптичким филтрима. Активни мултиплексери се реализују коришћењем софтверски конфигурисаних варијабилних оптичких атенуатора (VOA)
  • Коришћење EDFA и RAMAN оптичких појачавача омогућава продужење максималне дужине оптичке деонице (секције) и укупног домета
  • Модул за компензацију хроматске дисперзије, заснива се на примени FBG (Fiber Bragg Gratings) технике
  • ROADM до 8 степени
  • DCN се реализује коришћењем GCC и ОЅС канала
  • Подршка за in-system надгледање оптичких параметара система
  • Екстерне мониторинг тачке омогућавају приступ уређају за мерења помоћу OSA инструмената 
  • Надгледање перформанси
  • Извор напајања: једносмерни извор напајања -48V DC или -60V DC